Regio Noord-West

Om het werk en de opleiding van onze vrijwilligers goed te organiseren, zijn de locaties van de Luisterlijn onderverdeeld in regio's. Regio Noord-West beslaat Noord-Holland, Zuid-Holland Noord (regio Leiden), Flevoland en Utrecht.

Vrijwilliger worden in regio Noord-West

U kunt zich hier direct aanmelden als vrijwilliger. Na aanmelding neemt de locatie van uw keuze (Alkmaar, Amsterdam, Zaandam, Haarlem, Utrecht Leiden, Hilversum of Amersfoort) contact met u op om een kennismakingsgesprek te plannen. Wilt u liever eerst contact met de locatie? Kijk onder het volgende tabblad 'Contact'. Kijk bij tabblad 'Agenda' wanneer er nieuwe trainingen starten op de locatie van uw keuze.

Contact locaties

Let op: dit zijn zakelijke contactgegevens van de Luisterlijn. Wilt u een anoniem luisterend oor? Dat kan dag en nacht per telefoone-mail en overdag per chat.
Vanwege de anonimiteit van de diensten zijn de bezoekadressen privé. Neem voor het bezoekadres contact op met de locatie.

Locatie Amersfoort
0346 59 00 98
amersfoort@deluisterlijn.nl

Locatie Alkmaar
1802 KC Alkmaar
072 562 10 44
alkmaar@deluisterlijn.nl

Locatie Amsterdam
020 675 88 88
amsterdam@deluisterlijn.nl 

Locatie Haarlem
023 529 19 09
haarlem@deluisterlijn.nl

Locatie Hilversum
035 621 54 14
hilversum@deluisterlijn.nl

Locatie Leiden
071 514 35 78
leiden@deluisterlijn.nl

Locatie Utrecht
030 294 37 38
utrecht@deluisterlijn.nl

Locatie Zaandam
075 616 3000
zaandam@deluisterlijn.nl 

Agenda Noord-West

Amersfoort:  Meld je aan voor de volgende training. Er vinden continu nieuwe trainingen plaats waar je aan mee kunt doen.
Amsterdam: Meld je aan voor de volgende training. Er vinden continu nieuwe trainingen plaats waar je aan mee kunt doen.
Zaandam:  Meld je aan voor de volgende training. Er vinden continu nieuwe trainingen plaats waar je aan mee kunt doen.
Alkmaar:  Meld je aan voor de volgende training. Er vinden continu nieuwe trainingen plaats waar je aan mee kunt doen.
Hilversum:  Meld je aan voor de volgende training die start vanaf 11 april.
Haarlem: Meld je aan voor de volgende training. Er vinden continu nieuwe trainingen plaats waar je aan mee kunt doen.
Leiden:  Meld je aan voor de volgende training. Er vinden continu nieuwe trainingen plaats waar je aan mee kunt doen.
Utrecht: Meld je aan voor de volgende training die start vanaf 2 april.

Wil je op één van deze locaties aan de slag maar start er binnenkort geen training? 
Dan kun je meedoen met een van de landelijke trainingen. Deze worden gegeven op een centrale locatie. 

De landelijke training volg je een paar dagen op een locatie centraal in Nederland en de praktijkdiensten doe je samen met een vrijwilliger van jouw dichtstbijzijnde de Luisterlijnlocatie. Vul het aanmeldformulier in, kies de locatie waar je straks vrijwilliger wilt worden (meestal is dat de dichtstbijzijnde de Luisterlijnlocatie) en geef aan bij de intake dat je graag mee wilt doen aan de landelijke training. Vragen? Bel 0346-590098.

Meld je aan als vrijwilliger