Locaties

Let op: dit zijn zakelijke contactgegevens van de Luisterlijn. Wilt u een anoniem luisterend oor? Dat kan dag en nacht per telefoone-mail en overdag per chat.
Vanwege anonimiteit en veiligheid, zijn de adressen van onze locaties geheim. Neem voor het adres per e-mail of telefonisch contact op.

Wilt u de Luisterlijn komen versterken? U kunt zich direct aanmelden via het aanmeldformulier.


Alkmaar

Locatie Alkmaar
072 562 10 44
alkmaar@deluisterlijn.nl

Amersfoort

Locatie Amersfoort
0346 59 00 98
amersfoort@deluisterlijn.nl

 

Alkmaar

Locatie Alkmaar
1802 KC Alkmaar
072 562 10 44
alkmaar@deluisterlijn.nl

Amersfoort

Locatie Amersfoort
0346 59 00 98
amersfoort@deluisterlijn.nl

Amsterdam

Locatie Amsterdam
020 675 88 88
amsterdam@deluisterlijn.nl 

Apeldoorn-Oosterbeek

Locatie Apeldoorn(-Oosterbeek)
055 522 42 04
apeldoorn@deluisterlijn.nl

Borne

Locatie Borne
074 255 25 51
borne@deluisterlijn.nl

Breda

Locatie Breda
076 521 80 56
breda@deluisterlijn.nl 

Den Bosch

Locatie Den Bosch
073 614 50 89
denbosch@deluisterlijn.nl

Den Haag en Zoetermeer

Locatie Den Haag en Zoetermeer:
denhaag@deluisterlijn.nl 
070-3658945

Dordrecht

Locatie Dordrecht
078 6181003
dordrecht@deluisterlijn.nl

Eindhoven

Locatie Eindhoven
040 212 53 53
eindhoven@deluisterlijn.nl

Gouda

Locatie Gouda
Postbus 25143
3001 HC Rotterdam
010 4363444
gouda@deluisterlijn.nl

Groningen

Locatie Groningen
Postbus 6022
9702 HA Groningen
050 525 57 92
groningen@deluisterlijn.nl

Haarlem

Locatie Haarlem
023 529 19 09
haarlem@deluisterlijn.nl

Heerlen

Locatie Heerlen
045 5719166
heerlen@deluisterlijn.nl 

Hilversum

Locatie Hilversum
035 621 54 14
hilversum@deluisterlijn.nl

Leeuwarden

Locatie Leeuwarden
058 212 03 43
leeuwarden@deluisterlijn.nl 

Leiden

Locatie Leiden
071 514 35 78
leiden@deluisterlijn.nl

Lelystad

Locatie Lelystad/Flevoland
Voor meer informatie kun je 0346-590098 bellen en vragen naar Helen Maier.

Middelburg

Locatie Middelburg
0113 256898
middelburg@deluisterlijn.nl 

Nijmegen

Locatie Nijmegen
024 324 56 09
nijmegen@deluisterlijn.nl 

Apeldoorn

Locatie (Apeldoorn-)Oosterbeek
055 522 42 04
apeldoorn@deluisterlijn.nl

Rotterdam

Locatie Rotterdam
010 4363444
rotterdam@deluisterlijn.nl

Spijkenisse

Locatie Spijkenisse
010 4363444
spijkenisse@deluisterlijn.nl 

Tilburg

Locatie Tilburg
013 5452262
tilburg@deluisterlijn.nl

Utrecht

Locatie Utrecht
030 294 37 38
utrecht@deluisterlijn.nl 

Venlo

Locatie Venlo
077 3514057
venlo@deluisterlijn.nl

Zaandam

Locatie Zaandam
075 616 3000
zaandam@deluisterlijn.nl 

Zoetermeer

Locatie Zoetermeer:
denhaag@deluisterlijn.nl 
070-3658945

Zwolle

Locatie Zwolle
038 426 89 91
zwolle@deluisterlijn.nl