Locaties

Let op: dit zijn zakelijke contactgegevens van de kantoren van de Luisterlijn. Wilt u een anoniem luisterend oor? Dat kan dag en nacht via 088 0767 000, per e-mail en overdag via chat.

Vanwege anonimiteit en veiligheid, zijn de adressen van onze locaties geheim. Neem voor het adres per e-mail of telefonisch contact op.

Wilt u de Luisterlijn komen versterken? U kunt zich direct aanmelden via het aanmeldformulier.


Alkmaar

alkmaar@deluisterlijn.nl
072 562 10 44 (let op: dit is ons zakelijke nummer, niet de hulplijn)


Amersfoort

amersfoort@deluisterlijn.nl
033 210 04 05 (let op: dit is ons zakelijke nummer, niet de hulplijn)

Amsterdam


amsterdam@deluisterlijn.nl 
020 675 88 88 (let op: dit is ons zakelijke nummer, niet de hulplijn)


Apeldoorn

apeldoorn@deluisterlijn.nl
055 522 42 04 (let op: dit is ons zakelijke nummer, niet de hulplijn)


Borne

borne@deluisterlijn.nl
074 255 25 51 (let op: dit is ons zakelijke nummer, niet de hulplijn)


Breda

breda@deluisterlijn.nl 
076 521 80 56 (let op: dit is ons zakelijke nummer, niet de hulplijn)


Den Bosch

denbosch@deluisterlijn.nl
073 614 50 89 (let op: dit is ons zakelijke nummer, niet de hulplijn)

Den Haag en Zoetermeer


denhaag@deluisterlijn.nl 
070-3658945 (let op: dit is ons zakelijke nummer, niet de hulplijn)


Dordrecht

rotterdam@deluisterlijn.nl
078 6181003 (let op: dit is ons zakelijke nummer, niet de hulplijn)


Eindhoven

eindhoven@deluisterlijn.nl
040 212 53 53 (let op: dit is ons zakelijke nummer, niet de hulplijn)


Gouda

gouda@deluisterlijn.nl
Postbus 25143
3001 HC Rotterdam
010 4363444 (let op: dit is ons zakelijke nummer, niet de hulplijn)


Groningen

groningen@deluisterlijn.nl
050 525 57 92 (let op: dit is ons zakelijke nummer, niet de hulplijn)


Haarlem

haarlem@deluisterlijn.nl
023 529 19 09 (let op: dit is ons zakelijke nummer, niet de hulplijn)


Heerlen

heerlen@deluisterlijn.nl
045 5719166 (let op: dit is ons zakelijke nummer, niet de hulplijn


Hilversum

hilversum@deluisterlijn.nl
035 621 54 14 (let op: dit is ons zakelijke nummer, niet de hulplijn)


Leeuwarden

leeuwarden@deluisterlijn.nl 
058 212 03 43 (let op: dit is ons zakelijke nummer, niet de hulplijn)


Leiden

leiden@deluisterlijn.n
071 514 35 78 (let op: dit is ons zakelijke nummer, niet de hulplijn)

Lelystad


lelystad@deluisterlijn.nl 
0320-310101 (let op: dit is ons zakelijke nummer, niet de hulplijn)


Middelburg

middelburg@deluisterlijn.nl 
0113 256898 (let op: dit is ons zakelijke nummer, niet de hulplijn)


Nijmegen

nijmegen@deluisterlijn.nl 
024 324 56 09 (let op: dit is ons zakelijke nummer, niet de hulplijn)

Onbeperkt Luisteren (digitale locatie)


Dit is onze virtuele locatie voor vrijwilligers die, met name vanwege een lichamelijke beperking, niet naar een locatie kunnen reizen of waarvoor de locatie onvoldoende toegankelijk is. Vrijwilligers krijgen de training volledig online, begeleiding op afstand en werken vanuit huis. Meer informatie over Onbeperkt Luisteren lees je hier.

onbeperktluisteren@deluisterlijn.nl 
020 675 88 88 (let op: dit is ons zakelijke nummer, niet de hulplijn)


Rotterdam

rotterdam@deluisterlijn.nl
010 4363444 (let op: dit is ons zakelijke nummer, niet de hulplijn)


Spijkenisse

spijkenisse@deluisterlijn.nl 
010 4363444 (let op: dit is ons zakelijke nummer, niet de hulplijn)


Tilburg

tilburg@deluisterlijn.nl
013 5452262 (let op: dit is ons zakelijke nummer, niet de hulplijn)

Utrecht


utrecht@deluisterlijn.nl 
030 294 37 38 (let op: dit is ons zakelijke nummer, niet de hulplijn)


Venlo

venlo@deluisterlijn.nl
077 3514057 (let op: dit is ons zakelijke nummer, niet de hulplijn)


Zaandam

zaandam@deluisterlijn.nl 
075 616 3000

Zoetermeer


denhaag@deluisterlijn.nl 
070-3658945 (let op: dit is ons zakelijke nummer, niet de hulplijn)


Zwolle

zwolle@deluisterlijn.nl
038 426 89 91 (let op: dit is ons zakelijke nummer, niet de hulplijn)