Regio Zuid

Om het werk en de opleiding van onze vrijwilligers goed te organiseren, zijn de locaties van de Luisterlijn onderverdeeld in regio's. Regio Zuid beslaat Zeeland, Brabant, Rivierenland, Nijmegen e.o en Limburg.

Vrijwilliger worden in regio Zuid

Wilt u de Luisterlijn komen versterken en woont u in regio Zuid? U kunt zich direct aanmelden via het aanmeldformulier. Na ontvangst neemt de locatie van uw keuze contact met u op om een kennismakingsgesprek te plannen. Wilt u liever eerst contact met de locatie? Kijk onder het volgende tabblad 'Contact locaties'.

Contact locaties

Let op: dit zijn zakelijke contactgegevens van de Luisterlijn. Wilt u een anoniem luisterend oor? Dat kan dag en nacht per telefoone-mail en overdag per chat.
Vanwege de anonimiteit van de diensten, zijn de bezoekadressen privé. Neem voor het bezoekadres contact op met de locatie.

Locatie Breda
076 521 80 56
breda@deluisterlijn.nl 

Locatie Den Bosch
073 614 50 89
denbosch@deluisterlijn.nl

Locatie Eindhoven
040 212 53 53
eindhoven@deluisterlijn.nl

Locatie Middelburg
0113 256898
middelburg@deluisterlijn.nl 

Locatie Heerlen
045 5719166
heerlen@deluisterlijn.nl 

Locatie Nijmegen
024 324 56 09
nijmegen@deluisterlijn.nl 

Locatie Tilburg
013 5452262
tilburg@deluisterlijn.nl 

Locatie Venlo
077 3514057
venlo@deluisterlijn.nl

Agenda regio Zuid

Venlo: Meld je aan als vrijwilliger, er start regelmatig een nieuwe training.

Tilburg: Meld je aan als vrijwilliger, er is een kennismakingsbijeenkomst op dinsdag 19 november, van 19.30 tot 21.30 uur. De eerstvolgende training start met een kennismakingsweekend op 7 en 8 februari 2020.

Middelburg: Meld je aan als vrijwilliger, er start regelmatig een nieuwe training.

Heerlen: Meld je aan als vrijwilliger, 10 oktober start er een nieuwe training.

Breda: Meld je aan als vrijwilliger, 11 oktober start er een nieuwe training.

Eindhoven: Meld je aan als vrijwilliger, er start regelmatig een nieuwe training.

Den Bosch: Meld je aan als vrijwilliger, 20 september start er een nieuwe training.

Nijmegen: Meld je aan als vrijwilliger, er start regelmatig een nieuwe training.

Wil je op één van deze locaties aan de slag maar komen de trainingsdata niet uit? 
Dan kun je meedoen met een van de landelijke trainingen. 
Voor de landelijke training kom je een paar dagen naar een locatie centraal in Nederland en de praktijkdiensten doe je samen met een vrijwilliger van jouw dichtstbijzijnde Luisterlijnlocatie. Vul het aanmeldformulier in, kies de locatie waar je straks vrijwilliger wilt worden (meestal is dat de dichtstbijzijnde de Luisterlijnlocatie) en geef aan bij de intake dat je graag mee wilt doen aan de landelijke training. Vragen? Bel 0346-590098.

Meld je aan als vrijwilliger